Liga 30.03-02.04

Sobota 30.03 SILVER (E2 GR 2)
12.00 Jutrzenka Bychlew (zbiórka na miejscu o 11.15, Bychlew 107E)

Iwaniak, Janowski, Kasica, Krawczyński, Łaszkiewicz, Okupski, Skrzeczkowski, Wolf, Tłuczek, Hofman, Mitek, Dąbrówka, Zelcer, Kajewski, Wasiak (dziś wszyscy chłopcy powinni zostać potwierdzeni do rozgrywek, gdyby miało coś się zmienić to dam znać)

Proszę o jak najszybszą informację jeśli kogoś nie będzie na meczu, abym mógł wprowadzić ewentualne zmiany.

Wtorek 02.04 GOLDEN (E1 GR1)
17.00 SAP Andrespolia (zbiórka o 16.15, Łodzianka)

Iwaniak, Janowski, Kasica, Leśniewski, Sagrini, Dąbrówka, Zelcer, Kajewski, Mokracki

WAŻNE
Proszę pamiętać, aby na mecz każdy z chłopców zabrał ze sobą strój, dres, ortalion, czapkę, buty, ochraniacze oraz legitymację szkolną. Poza tym woda lub izotonik (zakaz napojów "kolorowych" czy też herbatek w termosie), 2-3h przed meczem wysoko węglowanowe śniadanie (unikamy tłustego), na mecz coś do przegryzienia (mus, owoce również suszone albo baton zbożowy) i po meczu (kanapka, koktajl owocowy, baton).