Liga 06.04-07.04

SOBOTA 06.04 SILVER (E2 GR 2)
12.00 Włókniarz Zgierz (zbiórka na miejscu o 11.15, Musierowicza 1/3, Zgierz - Orlik)

Krawczyński, Łaszkiewicz, Okupski, Skrzeczkowski, Wolf, Tłuczek, Krawędzki, Wasiak
+ Czechowski, Iwaniak, Janowski, Kasica, Dąbrówka, Mokracki

Proszę o jak najszybszą informację jeśli kogoś nie będzie na meczu, abym mógł wprowadzić ewentualne zmiany.

NIEDZIELA 07.04 GOLDEN (E1 GR1)
10.00 PSV Łódź(zbiórka o 09.15, ul. Rydla 1 - Orlik)

Iwaniak, Janowski, Kasica, Leśniewski, Sagrini, Dąbrówka, Zelcer, Kajewski, Mokracki

UWAGA w niedzielę jest w Łodzi maraton, tak więc część ulic będzie zamknięta dla ruchu, proszę wziąć to pod uwagę, aby nie było problemów z dotarciem na czas.

WAŻNE
Proszę pamiętać, aby na mecz każdy z chłopców zabrał ze sobą strój, dres, ortalion, czapkę, buty, ochraniacze oraz legitymację szkolną. Poza tym woda lub izotonik (zakaz napojów "kolorowych" czy też herbatek w termosie), 2-3h przed meczem wysoko węglowanowe śniadanie (unikamy tłustego), na mecz może zabrać coś do przegryzienia (mus, owoce również suszonealbo baton zbożowy) i po meczu (kanapka, koktajl owocowy, baton).