08/09.12 TURNIEJ W GARWOLINIE

W najbliższą sobotę (08.12) jedziemy na dwudniowy turniej do Garwolina.

Kadra została już wytypowana, ale może dojść jeszcze do kilku zmian ze względów osobistych o których niedawno się dowiedział.

Rozpoczęcie turnieju przewidziane jest na godzinę 10.30. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 7.50 (pod stadionem Widzewa). Pierwszy mecz rozgrywamy o godz. 11.40 z Pogonią Siedlce. O 14.40 gramy z Polonią Warszawa i na tym kończymy zmagania w tym dniu. W niedzielę pierwszy mecz gramy o 8.00 z Wilgą Garwolin.
Kolejne mecze uzależnione są od miejsca w tabeli, zaś sam koniec turnieju przewidywany jest o godzinie 15.30.
Pozostałe drużyny biorące udział w turnieju to Hutnik Kraków, Stal Mielec, Wisła Puławy oraz Ząbkovia Ząbki.

Powrót do Łodzi planowany jest na godz. 19.10.

Proszę pamiętać o tym, żeby chłopcy zabrali ze sobą odpowiedni ubiór, a więc:
- poza strojem i dresem, buty i ochraniacze;
- luźną odzież cywilną;
- strój na basen, czyli: kąpielówki, czepek (koniecznie), klapki, ręcznik;
- przybory toaletowe.

Na drogę tak jak dotychczas proszę o zdrowe przekąski. Na miejscu oczywiście chłopcy poza noclegiem mają zagwarantowane pełne wyżywienie (w razie jakiś alergii/uczulenia proszę o informację). Proszę spisać na kartce wszystkie niezbędne informacje na temat zdrowia chłopców, jakie leki przyjmuje, kiedy i w jakich ilościach, wszystkie niezbędne Państwa zdaniem informacje o ich zdrowiu.

Na wypadek gdyby któregoś z chłopców odbierał ktoś wcześniej i nie wracał z nami busem to proszę o przekazanie odpowiedniego oświadczenia o zgodzie.

Z mojej strony to raczej wszystko. W razie pytań jestem jutro do dyspozycji lub proszę o telefon lub SMS.